CARIERE

Customer service & support

Candidatul ideal

Profilul candidatului ideal include o atitudine orientata catre client, proactiva, cu o mare flexibilitate si cu spirit de echipa.

  • Asigurarea suportului tehnic telefonic privind produsele şi serviciile de care clientii beneficiaza, condițiile si modalitatea de colaborare;
  • Solutionarea solicitarilor de suport pentru aplicatia noastra.
  • Sustinerea de training-uri de utilizare a aplicatiilor pentru client.
  • Cunoaste foarte bine produsele si serviciile companiei si raspunde la solicitarile si intrebarile clientilor;
  • Informează clienții despre condițiile contractuale, stadiul comenzilor acestora, serviciile de care beneficiază si clarifica orice alte nelamuriri ale clientului;
  • Preia apelurile telefonice venite pe numărul de telefon alocat de societate și consiliază apelanții; daca este cazul, direcționează apelurile către departamentele interesate;
  • Păstrează permanent legătura cu membrii departamentului Vânzări pentru gestiunea corespunzătoare a clienților și o optimă relaționare cu aceștia;
  • Completează, în soft-urile/aplicațiile companiei și bazele de date puse la dispoziție de aceasta, toate informațiile importante despre clienții cu care discută, păstrând permanent informațiile la zi;
  • Promovează imaginea, produsele și serviciile firmei, în concordanță cu interesele acesteia, cu procedurile interne specifice.
Descrierea jobului:
  • Student sau absolvent de studii superioare.
  • Limba engleza nivel conversational.
  • Abilitati in folosirea PC – ului.
  • Experienta in domeniul Relatii cu clientii este un avantaj.
  • Disponibilitate training in regim full time.
  • Disponibilitate pentru program in doua ture
  • Conditie obligatorie: Experienta in tehnica dentara
Beneficii:

Alaturi de oportunitatea de a va alatura echipei LABVISION, oferta include un pachet salarial atractiv si posibilitatea unui start-up in dezvoltarea profesionala.